karrier termelesvezeto

Szerkezetlakatos

Dolgozz egy stabil vállalatnál, tiszta munkakörnyezetben.

RÉSZLETEKJELENTKEZÉS

TISZTÁBB HELYEN DOLGOZHATSZ
  • •  az iparág egyik piacvezető vállalatánál a legkorszerűbb járműveket építheted
  • •  regionálisan is kiemelt fizetést tudunk biztosítani, akár pályakezdőként is számodra
  • •  a legkorszerűbb eszközökkel, gépekkel dolgozhatsz
  • •  új felépítményeket, pótkocsikat gyártunk, így tiszta körülmények között dolgozhatsz
  • •  változatosabb, érdekesebb munkád lesz, így jobban telik a munkaidő
  • •  támogatjuk a munkába járásodat
  • •  ha túlóráznod kell mi minden percet elszámolunk és kifizetünk számodra
  • •  cafeteria juttatásokat is biztosítunk

NÁLUNK FEJLŐDNI IS TUDSZ

  • •  legjobb szakembereinktől tanulhatod el a szakma gyakorlati ismereteit
  • •  stabil technikusi munkatársakat adunk, hogy a maximumot ki tudd hozni a munkádból
  • •  megtanítjuk számodra a technológiánk minden apró részletét
  • •  szükség esetén képzési támogatást adunk, hogy fejleszd a tudásodat

FELADATOK

•  Járműfelépítmények és pótkocsik alvázszerkezetének kissorozatú, egyedi gyártása
•  Ponyvatartó vázszerkezetek gyártása
•  Hegesztési munkák
•  Javítást igénylő felépítmények lakatos munkáinak elvégzése

FELTÉTELEK

• Szerkezet lakatos végzettség
• Legalább 1-2 év ipari környezetben szerzett tapasztalat

ELŐNYT JELENT

• szakmai kreativitás
• több éves szakmai gyakorlat
• esetleg jármű gyártásban szerzett szakmai tapasztalat

KÉRDEZZ BÁTRAN

 +36 30 92 52 531

Betölteni kívánt pozíció(*)

Az Ön neve(*)
Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Telefonszáma(*)
Please write a subject for your message.

Írja le ha kérdése van:(*)
Please let us know your message.

Töltse fel önéletrajzát (opcionális)
Invalid Input

Ellenőrző kód(*)
Ellenőrző kód

A weboldalon megadott adatai csak kapcsolatfelvételre szolgálnak, nem kerülnek tárolásra és harmadik fél számára nem hozzáférhetőek.